Novinky představené na Salone del Mobile 2019

55. Ročník milánského veletrhu Salone del Mobile Milano probíhající v prvním dubnovém týdnu již proběhl a My jsme u toho samozřejmě nemohli chybět. Mezi uličkami jednotlivých pavilonů a stánků výrobců to opět vřelo. My jsme pro Vás byli na stáncích Magis, Andreu World a Flos a přinášíme Vám touto cestou největší novinky těchto společností.

Magis

Stánek ve zcela novém hávu, který evokuje prostředí tropického ráje v kombinaci s novinkami jako je Plato chair od Jaspera Morrisona, celohliníková židle minimalistických tvarů. Vela chair vyrobená magnézia, či modulární systém sedací soupravy od designéra Stefana Dieze, vše v pastelových barvách zasazené do příjemného poměnkového prostředí!

 

Andreu World

Výrobky ze světa pana Andreu letošní roční vsadili zejména na outdoorový nábytek, ale rozšíření se samozřejmě dočkaly i úspěšné série jako reverse, nyní v luxusním dřevěném provedení reverse wood z jasanového dřeva skládaného do kruhu, který dotváří otočný střed z mramoru. Nové verze židlí a barových stoliček Nuez s teakovými nohami a v neposlední řadě minimalistická barová židle od Benjamina Huberta presents – Hula.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás

KONTAKT

 

Prémiové interiérové značky

 

© Copyright 2019. All Rights Reserved.