Novinky Magis

Vitrail

Nová zrcadla Magis Vitrail od designérky a umělkyně Ingy Sempé, která zaujmou jemnou variací barevných zrcadel vložených do pryžového rámu, který je k dispozici ve světle šedé a zelené barvě.

XZ3 oval

Světoznámý stůl z designové laboratoře Magisu si nyní můžete pořídit i v oválné verzi. Tento nový tvar tak umožní usazení až 6 židlí. Lze jej kombinavoat v mnoha provedeních, nejvýraznějším provedením je kombinace zlaté podnože a mramorové desky, nebo provedení v Americkém ořechu.

Bueraurama

Kolekce Bureaurama od Jerszy Seymoura je vyrobena z hliníku s polyesterovým povrchem. Svým minimalistickým designem a lehkosti je idéaním prvkem do moderních kanceláří, kde je potřeba se pohybovat mezi pracovišti. Výrazně lakovaný povrch je pak velice kontrastním v betonových budovách plných skla a oceli.

 

Bureaurama Je k dostání v pěti barevných provedeních z toho jedna je speciální černá s bílým rozprachem, připomínajícím hvězdokupy, či nočni oblohu.

 

K základnímu setu vyššího stolku a židle lze pořídit i rohové “oblé“ díly s jejichž pomoci lze s trochou fantazie vytvořit konferenční stůl mnoha tvarů a možností rozpoložení, které vytváří originální koncept.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás

KONTAKT

 

Prémiové interiérové značky

 

© Copyright 2019. All Rights Reserved.