Návštěva sídla a továrny Magis

Hlavní ústředí Magis, které se nachází cca 40 km od turisty zkoušených Benátek.

 

Velkorysý, ale minimalistický chrám designu. Bílé zdi, dokonalá litá podlaha, spousta volného prostoru. Dechberoucí scén pro přehlídku špičkového designu. Atraktivní kanceláře zaměstnanců, motivující prostředí kuchyněk a chill-out zón,  stimulující zasedačky, prostorný zazeleněný vnitřní trakt, úchvatný showroom produktů firmy. Tady si uvědomíte, že sebelepší katalog je nanic. Různé kombinace produktů, materiálů a barev - neočekávaná spojení, skutečná inspirace. Vývoj některých z nich trval i 5 let a stál designéra zhodnocování 57 prototypů.

Po procházce showroomem následuje krátká návštěva továrny - kovárny, kde vám pyšný bělovlasý pán v letech uková před očima nohu k slavné židli Officina od bratří Bouroulleců. Jmenuje se Paulino - Pavlík. Pracuje tam od svých 15 let a oslovení mu už zůstalo.

Mnohé nábytky vnímáte najednou jinak - daleko výrazněji rozehrají škálu tónů a akordů. Žádná nudná podívaná, ale intenzivní zážitek a plný telefon fotek. A k tomu usměvavé zanícené tváře a příběhy skutečných lidí - majitelů, kteří firmu před 40-ti lety zakládali a jejich dětí, které ji dnes vedou. Jsou plní plánů a nadějí. Přijímají vás "do rodiny” A respektují vás, protože si váží vaší snahy přiblížit jejich výrobky k zákazníkům. Zajímají se, co ti zákazníci říkají.

 

Člověk by řekl - rutinní návštěva, ale kdepak! Je skvělé, že stále ještě fungují tyhle nadšené rodinné firmy. Najednou má vaše práce větší smysl. Vracíte se na letiště Marco Polo do Benátek plni zážitků a odhodlání, jak budete tyhle krásné příběhy a obrázky předávat dál. Magis (latinsky “více než ostatní”).

Máte zájem s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás

KONTAKT

 

Prémiové interiérové značky

 

© Copyright 2019. All Rights Reserved.